SPONSORZY

Newsletter

Battlefront

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

12376759_949713061741236_4067178887530664307_n

Już 17 grudnia w Warszawie odbędzie się zamknięta impreza organizowana przez firmę MSI Polska. W kinie na Ursynowie pojawi się jeden z najpopularniejszych polskich YouTuberów, a zarazem najbardziej rozpoznawalny głos w Counter Strike: Global Offensive – Piotr „Izak” Skowyrski. Towarzyszyć mu będzie Piotrek z kanału Astrofaza.

 

Na przybyłych na miejsce gości czeka mnóstwo atrakcji, w tym między innymi możliwość udziału w starciu pomiędzy Izakiem a AstroFazą w grę Battlefront. Oprócz tego odbędzie się konkurs cosplay z udziałem uznanych polskich cosplayerek – Violet i Issabel. Nie zabraknie też rozdawanych gadżetów i innych niespodzianek. Więcej szczegółów na miejscu.

 

Ponadto na tę okazję firma Komputronik przygotowała specjalną ofertę. Do komputerów MSI Sensilo SX-700 z kartą graficzną MSI Radeon R9 380 2GB dołączane będzie gra Battlefront oraz gadżety z nią związane. Taka promocja może się już nie powtórzyć.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Tagi

O Autorze

Kaz

Kaz

Angelika, zainteresowana głównie swoim wiodącym kierunkiem czyli informatyką, miłośniczka esportu i wciąż ucząca się na swoich błędach graczka CSGO. Na co dzień lubię również pograć w piłkę nożną i co najważniejsze - szkołaaa. ;)

Facebook