CPG: Virtus.pro i G2 w fazie play-off, INSHOCK walczy o awans

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Virtus.Pro oraz Gamers2 zapewnili sobie awans do fazy play-off tegorocznego turnieju w Kopenhadze. Trzecia polska drużyna, INSHOCK zagra o awans ze składem Reason Gaming.

Podopieczni kubena pokonali swoich rywali w obu meczach 2:0 wygrywając swoją grupę. Polacy nie dali zawodnikom chwili oddechu kończąc wynikiem kolejno 16:11, 16:2 na mapach de_inferno i de_nuke przeciwko Lions, oraz  16:2, 16:5 na mapach de_mirage i de_cache przeciwko Publiclir.se.

Gamers2 wypadło nie gorzej od swoich kolegów. W pierwszym meczu przeciwko Badger polska formacja wygrała 2:0 wynikami 16:2, 16:10 kolejno na mapach de_mirage i de_dust2. Kolejne spotkanie nie wyglądało już tak dobrze. Polacy długo się męczyli, lecz ostatecznie wygrali w stosunku 2:1 wynikami 16:11, 12:16, 16:5 na mapach de_cache, de_cobblestone oraz de_mirage.

W międzyczasie drużyna INSHOCK, która znalazła się w tej samej grupie co G2 przegrała mecz z Reason Gaming 0:2, wynikami 10:16, 8:16 na mapach de_mirage i de_cache. Spowodowało to, że polscy zawodnicy spadli do drabinki przegranych, gdzie zmierzyli się z drużyną Badger. Na szczęście mecz okazał się jedynie formalnością i INSHOCK wygrywało 16:5 i 16:6 na mapach de_nuke i de_dust2.

Dzięki temu zwycięstwu INSHOCK zagra rewanż z Reason Gaming, gdzie stawką będzie awans do kolejnej rundy.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Tagi

SPONSORZY

Newsletter

Facebook