ePLAY dołącza do Imperial Dragons!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Wczoraj organizacja e-sportowa Imperial Dragons oficjalnie potwierdziła, że pod swoje skrzydła przyjmuje drużynę Counter-Strike: Global Offensive dotychczas grająca pod barwami ePLAY.gg.

12194914_1257426054273713_2761552964332963965_o

Skład Imperial Dragons:
Michał ‚molsi’ Łącki
Jarek ‚phyze’ Kałwa
Patryk ‚PACIO’ Mówiński
Mateusz ‚urbanbiffeN’ Marko
Konrad ‚dud1’ Dudek

Mieliśmy okazje zamienić słówko z przedstawicielem drużyny Imperial Dragons, Michałem „molsim” Łącki. Zadaliśmy mu kilka pytań.

Witaj molsi. Dołączyliście ostatnio do Imperial Dragons. Dlaczego wybraliście akurat tą organizacje, i czy mieliście jakieś propozycje od innych gamingów?

Witaj. Co do propozycji do innych gamingów było o to ciężko bo to raczej my staraliśmy się wysyłać prezentacje do danej organizacji. Organizacja Imperial Dragons przedstawiła nam dość ciekawe warunki. Oprócz nich mieliśmy rozmowy z dwoma innymi organizacjami jednak oferta Imperial Dragons była najciekawsza.

Jakie macie plany na przyszłość? Na jakim turnieju będziemy mogli Was spotkać w najbliższym czasie?

Oczywiscie jeżeli chodzi o turnieje online chyba najważniejszym turniejem dla nas jest ESL Major League. Z owej ligi możemy zakwalfiikować się do ESEA Premier Division. Oprócz tego gramy także w Starladder Amator z którego mamy już zapewnione baraże do PRO. Jeżeli chodzi o turnieje offline 21 listopada wybieramy się na finały Color League by EIZO & QPAD CS:GO. Oprócz tego mamy zamiar pojawić się jeszcze na Gdynia Game Festival.

Jak układają Wam się relacje z włodarzami Imperial Dragons?

Ciężko mi stwierdzić gdyż kontrakty podpisaliśmy wczoraj ale pierwsze wrażenie było bardzo miłe. Każdy z organizacji powitał nas ciepło – przede wszystkim atmosfera jest miła i wystepuje dobry kontakt z włodarzami organizacji. Czas pokaże jak to wszystko będzie wyglądać.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Tagi

SPONSORZY

Newsletter

Facebook