SPONSORZY

Newsletter

ESC Gaming wygrywa w Lublinie

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Drużyna ESC Gaming pokonała 31337 eSports w finale zawodów UMCS Tournament MSI Dragon University 2-1 (7-16 de_cache, 16-5 de_mirage, 16-13 de_overpass). Był to pierwszy turniej Karola „tecek” Kapczyńskiego i spółki pod szyldem niemieckiej organizacji.

W drodze do finału obie drużyny musiały przejść przez fazę grupową, która nie sprawiła im większych problemów. Wymagającym przeciwnikiem dla ESC Gaming okazała się jedynie Ciemna Strefa, którą pokonali 16-12. W półfinale 31337 eSports podejmowali zawodników suck my bullets, natomiast ESC zmierzyło się z Next’Generation. Warto tutaj dodać, że gracze rywalizowali na laptopach firmy MSI, która była głównym sponsorem turnieju CS:GO.

Niestety organizatorzy turnieju nie mieli szczęścia i turniej mocno się przeciągał. Finał rozpoczął się z wielogodzinnym opóźnieniem, jednak to nie przeszkodziło zawodnikom w rozegraniu fantastycznego pojedynku. 31337 eSports wygrało de_cache 16-7 po fantastycznej grze między innymi Michała „michi” Majkowskiego, który z wynikiem 27/14 był najlepiej fragującym graczem na pierwszej mapie. michi i spółka nie potrafili jednak utrzymać dobrej gry i ulegli na de_mirage 7-16 bardzo dobrze i równo grającym strzelcom ESC. Trzecia mapa niezwykle wyrównana padła łupem składu tecka, który w całym spotkaniu zdobył 57 fragów.

ESC Gaming 21 31337 eSports

de_cache 716

de_mirage 165

de_overpass 1613

bb

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Tagi

O Autorze

HETMAN

HETMAN

Mateusz, lat 25. Chory na punkcie e-sportu lata po lanach i gra w gry. Prywatnie trener tenisa ziemnego i oddany szatanowi słuchacz heavy metalu.

Facebook