Falstart Virtus.Pro, dignitas lepsze od Natus Vincere

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Pierwsze mecze w Kolonii za nami. W rozgrywanej grupie A doszło do dwóch starć pomiędzy Virtus.Pro i Team SoloMid oraz Natus Vincere z dignitas.

Mecz Polaków rozpoczął się na mapie de_overpass, gdzie nasi rodacy rozpoczęli po stronie antyterrorystów. Niestety, ani w pierwsze części, ani po zmianie stron nie udało im się wyjść na prowadzenie i Virtus.Pro przegrało 12:16.  Drugą mapą było de_cache, gdzie tym razem TSM rozpoczęło po stronie CT. To oni od początku dyktowali warunki, jednak po zmianie stron Polacy obudzili się i udało im się wygrać 16:14 po emocjonującej końcówce.

Decydujące spotkanie odbyło się na mapie de_mirage, która jak wszyscy wiemy jest domeną Virtus.Pro. Niestety po świetnym początku doszło do załamania w drużynie TaZa, która przegrała 12:16. Ostateczny wynik wyniósł 1:2.

Mecz Na’Vi oraz dignitas rozpoczął się na mapie de_cobblestone, gdzie zatriumfowali Duńczycy wygrywając 16:11. W porównaniu do poprzedniego starcie, pojedynek na de_mirage był doskonałym rewanżem ze strony Natus Vincere, które oddało przeciwnikom jedynie 2 rundy wygrywając 16:2.

Ostatnią mapą okazało się być de_inferno, gdzie starcie między zawodnikami odbywało się w bojowych nastrojach. Drużyna dignitas bez problemu otrząsnęła się po ostatnie porażce i zdominowała rywali 16:12 wygrywając 2:1.

Dziś o godzinie 16.45 rozpocznie się mecz dignitas o awans do play-offów. Niestety Virtus.Pro zagra w drabinie przegranych, a mecz rozpocznie się jutro o godzinie 10.00.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Tagi

SPONSORZY

Newsletter

Facebook