SPONSORZY

Newsletter

Wybór hostingu? Nasze doświadczenia z Futurehost – Nowoczesny i przyjazny hosting

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Futurehost - Nowoczesny i przyjazny hosting

GOCS istnieje na serwerach Futurehost od początku istnienia. Niezawodny i przyjazny hosting to niewątpliwie istotna kwestia, jego wyborowi warto poświęcić trochę czasu-Wydajność strony internetowej w dużej mierze zależy od hostingu. Częste przerwy techniczne czy długie ładowanie strony nie będzie sprzyjało użytkownikom, czy chociażby naszej pozycji w wyszukiwarkach internetowych.

Osobiście, będąc zaangażowanym w prowadzenie kilku stron internetowych w przeszłości, korzystałem z popularnych platform hostingowych, jakość świadczonej usługi niestety nie zawsze sprostała moim oczekiwaniom, mimo iż oczekiwałem tyle, co przeciętny webmaster.

Zakładając GOCS w 2011r. Wspólnie z ekipą chcieliśmy czegoś nowego, sprawdzaliśmy przeróżne oferty dostępne na rynku i szczęśliwym trafem natknęliśmy się na Futurehost, który został sponsorem naszego portalu.

Od początku współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, w prawdzie trudno postawić jakikolwiek zarzut. Jako administrator odpowiedzialny za techniczne funkcjonowanie naszego portalu oraz forum chciałbym na pewno wspomnieć o obsłudze klienta, bo w Futurehost, dział supportu jest zdecydowanie wyjątkowym atutem. Rozwiązywanie problemów przebiega szybko i efektywnie, doświadczyłem również pomocy przy usterkach w naszym CMS (content management system).
Jesteśmy informowani o planowanych przerwach technicznych i te z reguły przeprowadzane są w nocy.

 

Jeżeli szukacie hostingu pod stronę internetową bądź nie jesteście zadowoleni z usług aktualnego dostawcy to polecamy wzięcie Futurehost na jazdę próbną ;)

Szybko dostrzeżecie, że stawiają zadowolenie klienta na pierwszym miejscu.

W razie pytań jesteśmy do waszej dyspozycji!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Tagi

  • mrchecksec@mailinator.com

    {${phpinfo()}}

O Autorze

Maciej

Maciej

Facebook