GOCS Jackpot wystartował! Wersja beta już oferuje wiele atrakcji!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

jackpot

Po długiej i ciężkiej pracy oddajemy w Wasze ręce nasze nowe dzieło – GOCS Jackpot. Mimo wersji beta już na samym początku oferujemy zupełnie inny wymiar rozrywki w tej kategorii dodając między innymi bonus oraz specjalny ranking Punktomat, który pod koniec miesiąca z najbardziej aktywnych graczy wyłoni zwycięzców nagród specjalnych. W tym miesiącu będą to karty doładowania PaySafeCard o wartości 20 euro! Warto spróbować swoich sił!

Na czym polega gra?

W naszej grze udział biorą skiny. Do rundy można wrzucać dowolne skiny, których łączna stawka minimalna to 0,50$. Po zebraniu 50 przedmiotów w rundzie przez graczy lub upłynięciu 2 minut etap wrzucania zamyka się i następuje losowanie, w którym wybierany jest jeden wygrany. Im większe i bardziej wartościową skiny wrzucimy do gry, tym większa szansa na zwycięstwo i zgarnięcie całej puli.

O co chodzi w bonusie?

Bonusy wiszą nad kołem i rosną przy każdym dołożeniu stawki do rundy. W pewnym momencie gdy bonus MINI lub MEGA jest już pełny, pęka i spada na dowolnego gracza, który akurat jest w grze, wypełniając jego ekwipunek skinami o wartości bonusu.

Punktomat?

Punktomat to po prostu ranking, w którym za każdą grę użytkownik otrzymuje 10 punktów. Ranking resetowany jest zawsze na koniec miesiąca. Trzech najbardziej aktywnych graczy z jednego miesiąca, którzy uzbierali najwięcej punktów, otrzymują specjalne nagrody.

Mamy nadzieję, że nasz GOCS Jackpot przypadnie Wam do gustu i dostarczy wielu emocji. W sekrecie możemy zdradzić, że to nie jest nasz ostatni projekt i pracujemy już nad kolejnymi. Chcemy tutaj stworzyć prawdzice centrum rozrywki CS:GO!

WEJDŹ DO GRY TERAZ!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Tagi

SPONSORZY

Newsletter

Facebook