SPONSORZY

Newsletter

Największe wydarzenie e-sportowe w północno-wschodniej Polsce!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Mazurska Arena E-Sportu Winter to już trzecia odsłona, największego w północno-wschodniej Polsce, turnieju gier komputerowych, zwanych e-sportem. Wydarzenie odbywa się w najpiękniejszym mieście serca Mazur, czyli w Ełku.
Organizatorzy wydarzenia po raz kolejny, przygotowali graczom jak i widzom dwa dni ekscytujących zmagań na najwyższym poziomie, masę zabaw, wiele emocji, a przede wszystkim wspaniałe nagrody do wygrania w różnego rodzaju konkursach.

Głównymi atrakcjami dla odwiedzających będą zmagania graczy w Counter Strike : Global Offensive. Warto wspomnieć, że sama pula nagród, w tych zmaganiach wynosi ponad 10000 złotych, a nie jest to jedyna rozgrywka, jaka będzie odbywała się na mazurskim evencie. FIFA 16 to drugi tytuł, który padł jako oficjalny turniej. Gracze na konsolach PS4, będą zmagać się o pulę wartości ok. 3000 złotych. Widzowie będą mogli dopingować w ogromnych emocjach swoje ulubione drużyny.

Strefa FunZone, oraz stoiska partnerów to kolejne z wielu atrakcji, które czekają na Was w Ełku! Tylko tam będziecie mogli przetestować najnowsze kolekcje gier komputerowych na najwyższej jakości sprzęcie. Zmierzyć się w turnieju 2 vs 2 w CS:GO, oraz obejrzeć największe wzmianki technologiczne XXI wieku!
Nie zwlekaj, tylko weź swoich przyjaciół i przejedźcie już 12-13 marca, na Halę Sportową Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku, aby poczuć największe emocje e-sportowe.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

O Autorze

laxi

laxi

Założyciel GOCS.pl

Ostatnie tematy na forum

Facebook