SPONSORZY

Newsletter

Kinguin zaprasza na IEM Katowice 2017

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Kinguin logo black

 

Firma Kinguin, jedna z największych na świecie platform, gdzie użytkownicy mogą sprzedawać i kupować m.in. gry wideo, potwierdziła swój udział (3-5 marca br.) w Intel Extreme Masters w Katowicach. Na stoisku Kinguin czekają atrakcje dla fanów esportu: konkursy, turnieje, spotkania i mecze z Team Kinguin, oraz sklep z m.in. koszulkami meczowymi i pluszowymi maskotkami Kinguin.

Podczas drugiego weekendu IEM w Katowicach, 3-5 marca br., Kinguin przygotuje specjalne stoisko, gdzie na wszystkich fanów elektronicznej rywalizacji czekać będą:
– konkursy i turnieje Counter-Stike: Global Offensive z atrakcyjnymi nagrodami (w tym sprzętem dla graczy od firm Razer, Aorus – nowej marki Gigabyte – i Diablo Chairs);
– spotkania i sesje autografów z zawodnikami Team Kinguin
– unikatowa możliwość rozegrania meczu 1 vs 1 z graczami Team Kinguin, dywizja CS:GO
– sklep Kinguin z esportowym asortymentem (m.in. koszulki meczowe, bluzy i inne gadżety) Team Kinguin, PENTA Sports, Frenzy GG; do kupienia będą również pluszowe maskotki Kinguin, tak wyczekiwane przez fanów;
– zniżki na zakupy na platformie Kinguin


O Kingun
Kinguin to jeden z największych serwisów umożliwiających sprzedaż i kupno gier wideo, oprogramowania oraz przedmiotów w grach. Platforma, która łączy sprzedawców bezpośrednio z grupą docelową, aby zapewnić produkty w najlepszych możliwych cenach. Firma istnieje od 2013 roku. Od tej pory Kinguin.net zgromadziło ponad 5 milionów aktywnych klientów oraz 6 000 sprzedawców.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Tagi

O Autorze

laxi

laxi

Założyciel GOCS.pl

Facebook