Niespodzianki na Gaming Paradise

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

paradise csgo

Po klęsce naszych rodaków z drużyną Titan i wiążącym się z tym spadkiem Virtus.pro do drabinki przegranych, wszyscy myśleliśmy, że nie ma co spodziewać się już niespodzianek. A jednak! Ogromne opóźnienia w meczach oraz inne problemy były zaledwie namiastką tego, co miało się wydarzyć dzisiaj.

Otóż owa impreza chyba trochę za wcześnie zakończyła się (?), gdyż w pierwszej kolejności kontakt z osobą odpowiedzialną za organizację całego eventu po prostu urwał się z niewiadomych przyczyn. Wiadomo również, że noclegi w hotelach, w których mieli pozostać gracze na czas eventu pomimo wszelkich zapewnień, nie zostały opłacone. Na szczęście, osoby stojące na czele Gaming Resorts ponownie podpisały kontrakty z menadżerami drużyn, co oznaczało by wznowienie rozgrywek oraz powrotu wszystkich ustaleń z chaosu do normy.

Lecz to nie koniec niespodzianek! Mimo, że na samym evencie wszystko ułożyło się, nasi rodacy oraz członkowie drużyn NaVi i Titan mogą mieć poważne problemy z dotarciem na ESL ESEA Pro League Invite, bowiem ich paszporty zostały skonfiskowane przez miejscową policję.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !
SPONSORZY

Newsletter

Facebook