Logo GOCS.pl

Kim jesteśmy?

GOCS.pl to pierwszy i największy w Polsce serwis poświęcony grze Counter Strike: Global Offensive, która swoją premierę miała 21 sierpnia 2012 roku i stała się jedną z najbardziej popularnych gier e-sportowych na świecie.

Swoją działalność rozpoczęliśmy 15 listopada 2011 roku prowadząc małe forum społecznościowe oraz informując o wydarzeniach ze sceny CS:GO. Obiecaliśmy sobie jednak stale rozwijać nasze możliwości i poświęcić się pasji, angażując w kolejne wyzwania i zarażając wszystkich, którzy choć trochę interesują się grami komputerowymi.

Obecnie po kilku latach oddajemy w Wasze ręce całkowicie kompletny serwis oferujący ligę CS:GO, Jackpot, dostęp do najnowszych e-sportowych informacji, wywiadów czy relacji z wydarzeń i turniejów z całego świata. Organizujemy turnieje i konkursy z cennymi nagrodami tworząc wspaniałą formę rozrywki i rywalizacji dla Ciebie i Twoich znajomych. Do dyspozycji oddajemy także nasze serwery, na których miło spędzicie czas szlifując swoje umiejętności strzeleckie. Oczywiście nie może zabraknąć forum, od którego zaczynaliśmy, i które obecnie jest największym w Polsce takim miejscem. Służymy tam zupełnie darmową pomocą dotyczącą samej gry jak i jej konfiguracji. Może to właśnie na nim znajdziesz swoją ekipę do grania?

Czujemy się dumni, mogąc oddać Wam część naszej ciężkiej pracy, jaką wkładamy każdego dnia w funkcjonowanie serwisu. Mamy nadzieję, że nasza bogata oferta rozrywki przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi i zostaniecie z nami na dłużej! Oczywiście jesteśmy otwarci na Wasze sugestie jak i partnerstwa z osobami prywatnymi takimi jak Ty oraz firmami, dla których e-sport to coś więcej niż tylko granie w gry.

GOCS.pl

Najbliższe turnieje

Błąd wczytywania danych, odśwież stronę

Newsletter

Ostatnie tematy na forum

Facebook