Penta Sports wygrywa z Lounge Gaming

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

eYBAPST

Spotkanie pokazowe pomiędzy Lounge Gaming i Penta Sports dobiegło końca!

Niestety, to nie był wieczór naszych nowych mistrzów Polski, bowiem przegrali obydwie mapy jakie zostały wylosowane przez obydwie drużyny. W pierwszej połowie pierwszej mapy, jaką była de_dust2 prowadzili przegrywali 8:7, a Penta Sports nie dała za wygraną i dociągnęła wynik do 19:16 (po uprzedniej dogrywce).

Następnie, na mapie de_mirage, w pierwszej połowie Penta Sports prowadziła z wynikiem 13:2, zaś w drugiej, polska drużyna nadrobiła trzy rundy, lecz nie dało nam to szansy na wygraną, gdyż niemiecka drużyna również ugrała trzy rundy pokonując tym samym Lounge Gaming.

Co sądzicie o owym meczu? Definitywnie ta wygrana oraz przegrana daje bardzo dużo do zrozumienia polskiej drużynie i motywuje wręcz do kolejnych treningów i ponownych spotkań!