Petar Markovic z oficjalnym oświadczeniem w sprawie incydentów na Gaming Paradise

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

paradise csgo

Petar Markovic, założyciel Gaming.rs wydał oświadczenie dotyczące zaistniałych incydentów podczas turnieju Gaming Paradise. Poniżej publikujemy fragmenty tego oświadczenia.

„Nasza załoga z Gaming.rs została wynajęta przez firmę The Gaming Resorts, aby zrobić show dla Gaming Paradise. Naszą pracą był stream, produkcja i sprowadzenie graczy do rywalizacji w turnieju”

„Za całą resztę odpowiadał Gaming Resorts, który miał zapewnić pulę nagród, bilety, podróż, komputery, hotel i cały sprzęt”

„Dostaliśmy informacje, że komputery dotrą na miejsce ale to się nie stało. Zmienili swoje zdanie i dostalismy komputery, które nie nadawały się do gry. Nie miały kart graficznych. Karty dotarły dopiero później, dlatego wszystko się tak opóźniło.”

„Kolejne problemy pojawiły się na starcie 3-go dnia, kiedy to paszporty staffu Gaming.rs i graczy zostały zatrzymane w hotelu Marina Portoroz, gdzie odbywa się event. Dostaliśmy informacje, że The Gaming Resorts jest im winien pieniądze.”

„Jeden z członków staffu powiedział mi, że nie mógł dostać swojego paszportu z recepcji. Nie wiedziałem o co chodzi więc gdy tam poszliśmy okazało się, że Marina nie została opłacona.”

„Zadzwoniliśmy do ambasady, na policję i wtedy wszystko się wyjaśniło. Gracze odzyskali swoje paszporty. Wtedy dostaliśmy informacje od załogi produkcyjnej, że do czasu wyjaśnienia nie będziemy mogli opuścić hotelu.”

„CEO The Gaming Resorts rozmawiał z zawodnikami, i doszli do wniosku, że event będzie dalej kontynuowany a zawodnicy dostaną nowe kontrakty z The Gaming Resorts.”

„Gracze polecą do Dubaju i wszystkie koszta, które nie były pokryte przez Gaming Resorts zostały opłacone przez Gaming.rs. Kupiliśmy tez kilka biletów dla casterów, drugiego hosta i Maikelele. Robimy wszystko, aby każdy był zadowolony. Nie obchodza nas pieniądze.”

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !
SPONSORZY

Newsletter

Facebook