Newsletter

Porażka oraz zwycięstwo Polaków – ESL ESEA Pro League

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

esl esea

Dzisiejszego wieczoru, od godziny 18:00, przedstawiciele naszego kraju podjęli walkę na ESL ESEA Pro League (BO1), gdzie początkowo zmierzyli się z drużyną EnVyUs. Niestety, w tym spotkaniu odnieśli porażkę, gdyż na mapie de_dust2, Francuzi okazali się zdecydowanie lepsi. Już w pierwszej połowie Polacy nie rokowali sobie dobrego wyniku, gdyż przegrali ją z wynikiem 3:12 dla EnVyUs, zaś w drugiej udało im się ugrać tylko dwie rundy, co dało łatwy dostęp do zwycięstwa francuskiego teamu, a ostateczny wynik wynosił 5:16 dla naszych przeciwników.

Zaraz po tym pojawili się kolejni przeciwnicy, jakimi byli członkowie drużyny Ninjas in Pyjamas oraz  nieciekawa sytuacja, która spotkała drużynę szwedzką, bowiem Virtus.pro wygrało z NiP 16:12 na mapie de_inferno.

Początkowo Polakom szło fatalnie, Szwedzi zdecydowanie górowali nad nimi, a pierwsza połowa zakończyła się z wynikiem 11:4 dla NiP. Na szczęście w drugiej połowie, VP wzięło sprawy w swoje ręce, ugrywając 12 rund i dzięki pięknemu comeback’owi odnieśli zwycięstwo nad przeciwnikami!

Kolejne spotkanie z niemieckim team’em PENTA Sports, czy Polacy poradzą sobie w kolejnym spotkaniu?