SPONSORZY

Newsletter

Scena Starcraft 2 powraca!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

1000x700-sc-rozgrywki

Liga Fantasy Expo Challenge wspólnie z Emilem „EmStarcraft” Wieczorkiem pragnie rozruszać scenę Starcraft 2 w Polsce na nowo! Na wszystkich fanów tego tytułu czeka mnóstwo atrakcji.

Specjalnie dla Was przygotujemy cztery turnieje kwalifikacyjne, które wyłonią uczestników Wielkiego Finału. Co tydzień najlepsi gracze w Polsce, a także ci początkujący, będą rywalizować o nagrody. Ich pula w całym sezonie wynosi aż cztery tysiące zł, ufundowane przez firmy LG Polska oraz ASUS Republic of Gamers.

Nic więc dziwnego, że pierwszy turniej przyciągnął do siebie prawdziwą śmietankę polskich graczy. Wśród nich zobaczymy wielokrotnych reprezentantów Polski na zawodach międzynarodowych, są to m.in. Nerchio, MaNa, czy Elazer.

Transmisję z najciekawszych spotkań eliminacyjnych poprowadzi na swoim kanale znany przez polską scenę SC2, Emil „EmStarcraft” Wieczorek. Jego kanał znajdziecie pod adresem:http://twitch.tv/EmStarcraft. Start już w tą sobotę, 6 lutego o godzinie 12.00.

Mecze półfinałowe i finał rozgrywek odbędą się 7 lutego o godzinie 19:00. Emil swoim komentarzem gościć będzie na głównym kanale ligi FEC, dostępnym pod adresem:http://twitch.tv/FEChallenge.

Szczegółowe informacje oraz regulamin rozgrywek znajdziecie na naszej stronie internetowej, dostępnej pod adresem:http://fechallenge.com, oraz na dedykowanej Starcraftowi 2 zakładce,http://fechallenge.com/game/4.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Tagi

O Autorze

Kaz

Kaz

Angelika, zainteresowana głównie swoim wiodącym kierunkiem czyli informatyką, miłośniczka esportu i wciąż ucząca się na swoich błędach graczka CSGO. Na co dzień lubię również pograć w piłkę nożną i co najważniejsze - szkołaaa. ;)

Facebook