Sensacyjny awans Team eBettle! Gamers2 za słabe na ESL One Cologne

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

team ebettle

To będzie piękna i długa noc dla zawodników Team eBettle, którzy sprawili ogromną sensację i awansowali na finały ESL One w Köln. Mniej szczęścia mieli inni Polacy z formacji Gamers2, którzy z bilansem jednego zwycięstwa i dwóch porażek pożegnali się z turniejem.

Chyba nikt nie spodziewał się, że drużyna Team eBettle będzie w stanie powalczyć o slot do kolejnego turnieju z cyklu „major” w tym roku. Tymczasem Bartosz „hyper” Wolny i spółka przeszli przez eliminacje jak burza wychodząc z pierwszego miejsca. Pod drodze Polacy pokonali Epiphany 22-19, HellRaisers 16-14 oraz Titan, z którymi stoczyli przepiękny pojedynek deklasując Francuzów po dogrywce 25-23.

Wyjazdu na eliminacje mile nie będą wspominać natomiast gracze Gamers2, którzy podczas turnieju zaprezentowali się słabo przegrywając z Titan 5-16 oraz HellRaisers 9-16. Jedyne zwycięstwo odnieśli nad Team ROCCAT, których pokonali 16-5.

Do obsadzenia zostały jeszcze tylko 2 sloty, które powędrują do amerykańskich drużyn. Znamy już jednak 14 ekip z Europy i Australii, które pojawią się  20-23 sierpnia w Lanxess Arena podczas finałów ESL One Cologne:

 fnatic  NiP
 Virtus.pro  EnVyUs
mousesports ex-Keyd Stars
 Na`Vi  Team SoloMid
Renegades Immunity
Team Kinguin FlipSid3 Tactics
Team eBettle Titan
TBD TBD

 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Tagi

SPONSORZY

Newsletter

Facebook