Ankieta

Kupiłbyś myszkę SteelSeries Rival 700?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Silesian Electronic Sports Arena wraca do Was w wielkim stylu!

Po ciepło przyjętej pierwszej edycji imprezy, czas na jej drugą odsłonę! Tym razem gracze zmierzą się w Hali Sportowej w Tarnowskich Górach przy ulicy Obwodnica 8, w dniach 30.04 – 01.05.2016r. Podczas imprezy odbędą się turnieje w takie gry jak League of Legends, Counter Strike Global Offensive oraz Hearthstone.
Pula nagród to ponad 15000 złotych! Turnieje w CS:GO oraz LoLa będą miały charakter invitationalowy, więc zostaną zaproszone jedne z najlepszych drużyn w Polsce, natomiast turniej w HSa będzie w charakterze semi-invitational czyli znajdzie się miejsce dla kogoś, kto skorzysta z szansy otwartych eliminacji!

 

2

Ale to nie koniec emocji! W trakcie imprezy odbędzie się również pierwszy w Polsce LANowy turniej Blade and Soul.
Na widzów obecnych w hali czeka również cała masa miniturniejów 1vs1 i 2vs2, w których będzie można wygrać reklamówki wypełnione po brzegi cennymi gadżetami!
Wstęp na teren hali jest oczywiście darmowy, a osoby, które nie będą mogły być na miejscu zachęcamy do oglądania streamów na żywo, za pośrednictwem platformy HITBOX!
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia naszego FanPage’a oraz strony internetowej, gdzie będą publikowane wszystkie najświeższe informacje na temat Silesian Electronic Sports Arena. Ponadto, namawiamy do dołączenia do wydarzenia również za pośrednictwem Facebooka, gdzie będą pojawiały się informacje na temat drużyn i zawodników biorących udział w naszych rozgrywkach.

Komentarze

Tagi

Powiązane tematy

SPONSORZY