SPONSORZY

Newsletter

SteelSeries i Virtus Pro ogłaszają współpracę

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, rozpoczął dziś współpracę z Virtus Pro, gamingową organizacją, wywodzącą się ze Wschodniej Europy. Od teraz wszyscy zawodowi gracze Virtus Pro będą korzystali z produktów i wsparcia technologicznego marki SteelSeries.

„Virtus Pro to legendarna marka i jesteśmy dumni, że nareszcie możemy współpracować. Rozpoczynamy od MLG CS:GO Major w tym tygodniu, a nasze działania będą wychodziły daleko poza standardowe logo na koszulkach. Chcemy wspólnie stworzyć najwyższej jakości produkty, które jeszcze bardziej przybliżą naszych fanów do świata profesjonalnego e-sportu.” – powiedział Zach Hill, szef marketingu w SteelSeries.

„Informacja o współpracy oraz wykorzystaniu sprzętu SteelSeries została przyjęta przez naszych zawodników z ogromnym zadowoleniem. Aby rozwijać markę naszej międzynarodowej e-sportowej organizacji, decydujemy się na partnerstwo jedynie z najlepszymi firmami. Cieszymy się, że będziemy mogli oficjalnie rozpocząć współpracę ze SteelSeries.” – powiedział Anton Cherepennikov, dyrektor zarządzający Virtus Pro.

„Nasze zmagania na e-sportowej scenie wymagają najlepszego sprzętu, który nigdy nas nie zawiedzie. Coś, co nie jest perfekcyjne, nie spełnia naszych oczekiwań. SteelSeries gwarantuje nam najwyższą możliwą jakość i daje produkty, dzięki którym możemy skupić się w całości na grze. Nie mogę doczekać się współpracy z inżynierami SteelSeries i tworzenia nowych produktów.” – powiedział Wiktor “TaZ” Wojtas, kapitan Virtus Pro CS:GO.

virtus.pro
O Virtus Pro
Virtus Pro to wywodząca się z Europy Wschodniej, e-sportowa organizacja gamingowa, która powstała w 2003 roku. W jej skład wchodzą obecnie dywizje CS:GO, Dota 2 oraz Heroes of the Storm. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie organizacji.

Partner

O SteelSeries
SteelSeries jest czołowym producentem sprzętu dla graczy i zawodników e-sportowych, którego oferta obejmuje m.in. zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy, podkładki oraz oprogramowanie. Od momentu założenia spółki w 2001 r. SteelSeries pozostaje liderem na rynku profesjonalnego sprzętu do grania, dzięki nieustannemu rozwijaniu innowacyjnych technologii oraz tworzeniu produktów we współpracy z czołowymi graczami. Więcej informacji można znaleźć na ich witrynie.

 

  • Autorem artykułu jest SteelSeries.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Tagi

O Autorze

laxi

laxi

Założyciel GOCS.pl

Ostatnie tematy na forum

Facebook