szefostwo wygrywa Nyską Arenę Gier

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

nyska arena gierDrużyna szefostwo zajęła pierwsze miejsce na turnieju offline w Nysie, pokonując w finale SMB 2-0. Dla Damiana „dmN” Pedynkowskiego i spółki był to tym samym rewanż za porażkę w fazie grupowej, której doznali dzień wcześniej. Trzecie miejsce padło łupem formacji 31337 eSports, która w walce o brąz okazała się lepsza od myRevenge e.V.

Nyska Arena Gier gościła 16 najlepszych drużyn, które wywalczyły sobie miejsce na turnieju z kwalifikacji online. Głównym faworytem do zwycięstwa była drużyna drużyna 31337 eSports, która do Nysy przyjechała jednak osłabionym składem. To niewątpliwie wykorzystali gracze szefostwa, którzy w półfinale pokonali drużynę Kuby „KubiK” Kubiaka 2-1. W drugim półfinale SMB bardzo łatwo ograło myRevenge e.V 2-0.

W finale, który zaplanowano na niedzielny wieczór szefostwo bardzo łatwo poradziło sobie na de_inferno wygrywając mapę 16-4. Po zmianie mapy SMB nawiązało walkę i doprowadziło do wyniku 14-11, jednak gracze szefostwa zachowali zimną krew i ostatecznie pokonali rywali na de_mirage 19-17.

nyska arena gier 2

 

 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Tagi

SPONSORZY

Newsletter

Facebook