szefostwo wygrywa Nyską Arenę Gier

nyska arena gierDrużyna szefostwo zajęła pierwsze miejsce na turnieju offline w Nysie, pokonując w finale SMB 2-0. Dla Damiana “dmN” Pedynkowskiego i spółki był to tym samym rewanż za porażkę w fazie grupowej, której doznali dzień wcześniej. Trzecie miejsce padło łupem formacji 31337 eSports, która w walce o brąz okazała się lepsza od myRevenge e.V.

Nyska Arena Gier gościła 16 najlepszych drużyn, które wywalczyły sobie miejsce na turnieju z kwalifikacji online. Głównym faworytem do zwycięstwa była drużyna drużyna 31337 eSports, która do Nysy przyjechała jednak osłabionym składem. To niewątpliwie wykorzystali gracze szefostwa, którzy w półfinale pokonali drużynę Kuby “KubiK” Kubiaka 2-1. W drugim półfinale SMB bardzo łatwo ograło myRevenge e.V 2-0.

W finale, który zaplanowano na niedzielny wieczór szefostwo bardzo łatwo poradziło sobie na de_inferno wygrywając mapę 16-4. Po zmianie mapy SMB nawiązało walkę i doprowadziło do wyniku 14-11, jednak gracze szefostwa zachowali zimną krew i ostatecznie pokonali rywali na de_mirage 19-17.

nyska arena gier 2

 

 

 

Komentarze

Tagi

O autorze HETMAN

HETMAN

Mateusz, lat 25. Chory na punkcie e-sportu lata po lanach i gra w gry. Prywatnie trener tenisa ziemnego i oddany szatanowi słuchacz heavy metalu.

Powiązane tematy

Ankieta

Kupiłbyś myszkę SteelSeries Rival 700?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...