Team SoloMid wygrywa Counter Pit League!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Duńska drużyna – Team SoloMid wygrywa Counter Pit League! W finale zdominowali Francuzów z EnVyUs i wygrali wynikiem 2:0!

tsm_1

Mecz finałowy, gdzie obie drużyny walczyły o 23,750$ rozegrał się w systemie best of three. Pierwszą mapą okazała się mapa de_cache, na której Duńczycy pokonali swoich rywali wynikiem 16:9. TSM rozegrało dobrą pierwszą połowę w której przyszło im bronić bombsite’ów z wynikiem 10:5. W drugiej połowie Francuzom udało się zdobyć jeszcze 4 rundy.

Drugą mapą wybraną przez zespół z Danii był de_dust2. Jak wiemy, oba zespoły czują się bardzo dobrze na tej mapie, stąd wynik 16:13 (11:4, 5:9) na korzyść TSM. Duńczycy po raz kolejny pokazali, że to oni zasługują na tytuł mistrzów Counter Pit League.