Termin i tytuły które pojawią się na Intel Extreme Masters Katowice 2016!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

To już pewne, że finałowy przystanek Intel Extreme Masters zagości w Katowicach już w marcu 2016 roku! Wiadomo także, że odbędzie się to w dniach między 4. a 6. marca w katowickim spodku.

iem-katowice-2015

Marcowa impreza będzie podsumowaniem X sezonu IEM. Po raz kolejny do Katowic przybędą najlepsi gracze z całego świata. Wiemy także, że nasz ulubiony tytuł – Counter-Strike: Global Offensive oficjalnie dołączy do tytułów finałów Intel Extreme Masters. Oprócz dobrze znanego nam „kantera” odbędą się także zawody League of Legends, a o pozostałych tytułach dowiemy się w późniejszym czasie. O tytuł mistrzów CS:GO powalczy 16 najlepszych zespołów z całego świata. Drużyny powalczą w rozgrywkach aż o 250.000$!

Poprzednie edycje Intel Extreme Masters w Katowicach pokazały, że nasz kraj jest idealnym miejscem na organizację tak prestiżowych wydarzeń – zmagania najlepszych graczy śledziło mnóstwo widzów na trybunach i w Internecie. Jubileuszowa odsłona finałów IEM zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco, więc z pewnością na długo zapisze się w pamięci fanów e-sportu z całego świata

– MÓWI KRZYSZTOF PIKIEWICZ, CZŁONEK ESL POLSKA

Czy katowicka impreza po raz kolejny pobije rekordy oglądalności? Przekonamy się o tym już w marcu!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !
SPONSORZY

Newsletter

Facebook