VERY T0X1C zagra na EMP jako ATB Gaming!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Jak informuje nas sam właściciel ATB Gaming, Adrian Biernacki – podczas finałów ESL Mistrzostw Polski drużyna, w której występuje m.in. Jacek ‚minise’ Jeziak – VERY T0X1C zagra pod banderą ATB Gaming! Oznacza to, że włodarze tej organizacji rozstali się z dotychczasowym zespołem Counter Strike’a.

dsc-0513-259385

Od dłuższego juz czasu borykaliśmy się z problemami naszej drużyny CS:GO, nieoficjalnie parę dni temu zapadła ostateczna decyzja o zakończeniu współpracy z drużyną. Postanowiliśmy to ze względu na niedopełnienie wspólnie określonych celów rozwoju oraz coraz większych problemów stabilności drużyny.
Ale jako organizacja nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa bo dalej dążymy do wspierania i rozwoju eSportu. Od razu zaczęliśmy działać by jak najszybciej załatać tę dziurę i zdecydowaliśmy się wesprzeć drużynę minisa czyli VERY TOX1C, która zdołała zakwalifikować się do finałów 11 sezony ESL Mistrzostw Polski.
Życzymy chłopakom, żeby pokazali się z jak najlepszej strony i miejmy nadzieje, że ATB znów pokaże na co stać ich podopiecznych!
Przed nami jeszcze dużo pracy, po EMP w Łodzi bierzemy się do roboty i jeszcze zobaczycie co z tego wyjdzie.

– MÓWI ADRIAN BIERNACKI, WŁAŚCICIEL ATB GAMING

 

Skład ATB Gaming na czas finałów Mistrzostw Polski:

– Konrad „EXUS” Jeńczeń
– Jacek „minise” Jeziak
– Krzysztof „Aspyrek” Dobrowolski
– Kamil „kamil” Kamiński
– Mateusz „SzoszoN” Lewicki

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Tagi

SPONSORZY

Newsletter

Facebook