Virtus.pro triumfuje w Columbus. Pasha uciszył krytyków

virtus.pro

Zawodnicy Virtus.pro pokonali w finale 7 sezonu CEVO Professional formację Natus Vincere 3-1 (16-8 na de_overpass, 16-11 na de_cache, 7-16 na de_cobblestone oraz 19-15 na de_mirage) i zainkasowali 30 tysięcy dolarów oraz zaproszenie na finały 8 sezonu.

To był piękny dzień dla fanów Counter Strike w Polsce. Po wspaniałym awansie Team eBettle do finałów ESL One w Kolonii swoją cegiełkę dołożyli gracze Virtus.pro, którzy w nocy z niedzieli na poniedziałek nie dali szans Natus Vincere wygrywając 3-1 w odbywającym się w Columbus (USA) finale 7 sezonu CEVO Professional. Popis umiejętności dali przede wszystkim Filip “NEO” Kubski oraz Jarosław “pasha” Jarząbkowski, który spotykał się ostatnio z dużą krytyką pod adresem swojej gry. Ten ostatni poprowadził drużynę do zwycięstwa zdobywając ponad 80 fragów w finale.

Przed Virtus.pro niezwykle ważne tygodnie przygotowań do najważniejszej imprezy, jaką niewątpliwie jest ESL One w Kolonii. Mamy nadzieję, że zwycięstwo w Columbus to dobry przedsmak tego, co zobaczymy w Niemczech.

 

Komentarze

Tagi

O autorze HETMAN

HETMAN

Mateusz, lat 25. Chory na punkcie e-sportu lata po lanach i gra w gry. Prywatnie trener tenisa ziemnego i oddany szatanowi słuchacz heavy metalu.

Powiązane tematy

Ankieta

Kupiłbyś myszkę SteelSeries Rival 700?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...