SPONSORZY

Newsletter

Z innej beczki – turniej Hearthstone

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

fb_post-stream-empty

Może chwilka przerwy na coś innego? Nadchodzi największy turniej Hearthstone w historii Polski! 16 najlepszych zawodników z naszego kraju przez 2 miesiące będzie brało udział w zmaganiach, w których pula nagród wynosi 16 000 złotych. Spotkania na najwyższym poziomie obejrzycie na kanale NVIDIA Polska w TwitchTV.

20 stycznia 2016 ruszają rozgrywki GeForce Cup. Szesnastu zawodników rywalizować będzie między sobą o tytuł Mistrza Polski Hearthstone: Heroes of Warcraft, internetowej grze karciance studia Blizzard. Nagrodzeni zostaną czterej najlepsi zawodnicy, wśród których podzielona zostanie pula nagród 16 000 złotych. Ponadto najlepszy gracz zgarnie aż połowę tej sumy oraz kryształową statuetkę.

Rozgrywki potrwają około dwa miesiące począwszy od 20 stycznia. Większość pojedynków będzie transmitowana na kanale NVIDIA na portalu Twitch.TV. Ambasadorem i głównym komentatorem został Mateusz „MKRR3” Krzesiński, znany ze swojego poczucia humoru i profesjonalnego podejścia do gry.

Turniej składa się z fazy grupowej, gdzie zawodnicy zostaną podzieleni na cztery zbiory. Pojedynki odbywać się będą na zasadach Bo5 (do trzech wygranych), następnie po dwóch zawodników z każdej grupy awansuje do fazy play-off. Tam czeka nas naprawdę sporo meczów, wszystko za sprawą double-elimination, czyli drabinki przegranych. Całość także w systemie Bo5, zaś Wielki Finał 2x Bo5, z przewagą jednego punktu meczowego dla zwycięzcy drabinki wygranych.

Szczegółowe informacje oraz regulamin rozgrywek znajdziecie na dedykowanej stronie internetowej, dostępnej pod adresem www.geforcecup.pl.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Tagi

O Autorze

Kaz

Kaz

Angelika, zainteresowana głównie swoim wiodącym kierunkiem czyli informatyką, miłośniczka esportu i wciąż ucząca się na swoich błędach graczka CSGO. Na co dzień lubię również pograć w piłkę nożną i co najważniejsze - szkołaaa. ;)

Facebook