SPONSORZY

Newsletter

Żeńska liga CSGO?!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

 

grap

W e-sporcie znowu może zawrzeć. Grupa młodych ludzi wpadła na pomysł stworzenia ligi, którą kiedyś mogliby przekształcić w turniej lanowy. Choć początkowo brzmi to błaho, to niekoniecznie takie jest. Otóż ich przedsięwzięcie jest skierowane do kobiet o których zdarza się zapominać przy tworzeniu lig, turniejów i szeroko pojętych miejsc do rozgrywek.

 

Game Gate Open League to nowa liga stworzona dla żeńskich drużyn z całego świata grających w popularnego fps’a jakim jest Counter Strike Global Offensive. Wystartowała kilka dni temu i swoje uczestnictwo zgłosiły drużyny, które są już znane na scenie CSGO, jednak nie oznacza to, że świeże zespoły nie mogą brać udziału w lidze. Wręcz przeciwnie! To idealny moment do pokazania pojedynczych graczek jak i całych teamów. Powstaje możliwość bycia dostrzeżonym przez organizacje i całą społeczność graczy, co jest istotne w dalszym rozwoju dziewczyn.

Co daje uczestnictwo w tym przedsięwzięciu? Prócz pokazania siebie i zespołu daje regularne rozgrywki na najwyższym poziomie z dodatkiem wielu emocji, zwłaszcza, że będzie o co walczyć, ponieważ przewidziane są nagrody.

Organizatorzy zaznaczają, że czekają na drużyny i ich gotowość do podjęcia walki m.in. przeciwko polskim dziewczynom z Alsen-Team Female jak i zagranicznym przeciwniczkom z CMStorm CS:GO czy Team YP Ladies CS:GO, lecz z racji ograniczonej liczby miejsc radzą się śpieszyć.

Po więcej informacji sięgajcie na ich fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/gamegatesport i bądźcie na bieżąco ze wszystkim co się dzieje.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Tagi

O Autorze

Kaz

Kaz

Angelika, zainteresowana głównie swoim wiodącym kierunkiem czyli informatyką, miłośniczka esportu i wciąż ucząca się na swoich błędach graczka CSGO. Na co dzień lubię również pograć w piłkę nożną i co najważniejsze - szkołaaa. ;)

Facebook