Zmieniamy się dla Was!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

#ALLNEW

Długa nieobecność naszego serwisu GOCS.pl nie oznaczała wcale, że przez cały ten czas siedzieliśmy na kanapie oglądając pojedynki Virtus.pro oraz Gamers2, popijając przy tym colę i zajadając popcorn. No dobra, może czasami tak było, ale przecież kochamy e-sport i mecze musimy zobaczyć! Tak samo jak Wy musicie teraz zobaczyć nasz nowy, zupełnie odświeżony serwis GOCS.pl, który z dumą oddajemy w Wasze ręce!

Zupełnie nowy, prosty i intuicyjny wygląd, na który postawiliśmy w tej odsłonie to nie jedyne zalety, które będą płynąć z korzystania z naszego serwisu. Gorące mecze, terminarz nadchodzących rozgrywek oraz lista popularnych streamów, nie pozwolą Wam przegapić najważniejszych e-sportowych wydarzeń. Nie zabrakło oczywiście sekcji wiadomości, dzięki której będziecie na bieżąco z najświeższymi informacjami ze sceny CS:GO. Od dzisiaj komentarze pod informacjami możecie umieszczać z Waszego konta Facebook. Do dyspozycji są jak zawsze nasze serwery od Pukawka.pl oraz największe forum tematyczne CS:GO w Polsce, które również doczekało się zupełnie nowego designu. W serwisie znajdziecie także sklep Johnny Cake, gdzie czekają na Was koszulki, które jeszcze bardziej zbliżą Was do naszej społeczności i pokażą innym, z która grą jesteście związani. Czy znacie lepsze miejsce dla fanów najpopularniejszego FPS’a? My nie!

Spodziewajcie się wielu atrakcji, konkursów, wywiadów oraz relacji z imprez. No i pamiętajcie, że to nie wszystko co dla Was mamy. Wkrótce więcej informacji!

GOCS.pl

Bez tytułu

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+↶ Podziel się nim ze znajomymi !

Tagi

SPONSORZY

Newsletter

Facebook